8-ų klasių mokinių išleistuvės

Birželio 15 d. progimnazijoje vyko 8-ų klasių mokinių išleistuvės. Atsisveikindami su mokykla, kurioje mokėsi aštuonerius metus, mokiniai koncertinėje programoje dainomis, šokiais ir eilėmis nuoširdžiai dėkojo mokytojams, tėvams. Išleistuvių šventės dalyviai turėjo galimybę pamatyti nuotraukose įamžintas įsimintiniausias akimirkas iš mokyklinio gyvenimo 5-8 klasėse. Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė linkėjo mokiniams sėkmės mokantis toliau, dėkojo tėvams, kurie buvo aktyvūs progimnazijos bendruomenės nariai, pedagogams – už nuoširdų darbą. Geru mokymusi, aktyviu dalyvavimu ir aukštais pasiekimais Kauno miesto konkursuose, olimpiadose, nuoširdžiu darbu organizuojant renginius progimnazijoje pasižymėję 8a klasės mokiniai: JOKŪBAS PALČIAUSKAS, MATAS MOTIEJŪNAS, UGNĖ STALEREVIČIŪTĖ ir AUGUSTAS KOKLEVIČIUS progimnazijos direktorės buvo apdovanoti stiklo trofėjais ,,Progimnazijos garbė“, mokinių tėvams įteiktos padėkos: SKIRMANTUI MOTIEJŪNUI – už aktyvų ir nuoširdų dalyvavimą 8a klasės bendruomenės gyvenime, pagalbą organizuojant progimnazijos renginius, EDUARDUI ir VALERIJAI MASAIČIAMS – už pagalbą organizuojant 8b klasės bendruomenės renginius ir turiningą laisvalaikį. Visiems mokiniams, sėkmingai baigusiems 8 klasę, buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai. 8-ų klasių mokinių tėvų vardu Skirmantas Motiejūnas ir Adelė Žekienė pasveikino aštuntokus, padėkojo mokytojams ir įteikė progimnazijos direktorei rankų darbo austinę juostą su progimnazijos simbolika ir užrašu ,,100-mečio aštuntokų laida“. Renginį organizavo 8-ų klasių auklėtojai RŪTA BINKIENĖ ir RIČARDAS GASIULIS, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ.