6b kl. ekskursija „Sveikatingumo keliai kurortuose“

Birželio 17 d. 6b kl. mokiniai vyko į Lietuvos kurortus – Birštoną ir Druskininkus. Birštone, skaičiuodami laiptelius (185 laipteliai), šeštokai lipo į „Vytauto kalną“, kurio viršūnėje kadaise stovėjo kunigaikščio Vytauto medžioklės dvaras, geltonojoje biuvetėje ragavo mineralinio vandens, Kneipo sode atliko kvapų, mineralinio vandens baseine – kojų masažo procedūras (Kneipo terapija). Keliaudami į Druskininkus aplankė Merkinės apžvalgos bokštą, piliakalnį, kūrybingų Merkinės ugniagesių komandos poilsio ir budėjimo namelį ant vištos kojelės, Merkinės įžymiąją piramidę, lankėsi apverstame name (tai ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius). Sportiškai nusiteikę mokiniai maudėsi Druskininkų „Akvaparko“ baseinuose, pirtyse atliko sveikatinimo procedūras, ragavo sūraus druskingo mineralinio vandens. Šeštokai linksmai praleido laiką, grūdino organizmą, stiprino imuninę sistemą. Ekskursiją organizavo klasės auklėtoja LIGITA MINKAUSKIENĖ.