Laiško rašymo anglų kalba konkursas „Dėkoju tau, Mokytojau“

Rugsėjo 23 d. – spalio 5 d. vyko 3-ių kl. mokinių laiško rašymo anglų kalba konkursas „Dėkoju tau, Mokytojau“, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti socialinio tinklo Facebook grupėje. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, gilinti mokinių anglų kalbos žinias, lavinti mokinių IT gebėjimus, skatinti pagarbą mokytojo profesijai, viešinti anglų kalbos mokytojų iniciatyvas, skatinti anglų kalbos ir kitų dalykų mokytojų bendradarbiavimą bei integruotas veiklas. Dalyviai: 3a kl. mokiniai AUSTĖJA DARAŠKEVIČIŪTĖ, DEIMILĖ KUPRYTĖ, AKVILĖ LABANAUSKAITĖ, URTĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, JORIS TAURA, 3b kl. mokiniai URTĖ AUKŠTIKALNYTĖ, PAULINA KRIŠTAPONYTĖ, EMILIJA LUKOŠEVIČIŪTĖ, REDA PURLYTĖ, AIRIDA VANAGAITĖ, MATAS MIKAITIS paruošė po vieną laišką, kurį sudarė piešinys ir tekstas. Dalyvavimą konkurse inicijavo anglų kalbos mokytojos IRINA KLOVIENĖ ir BIRUTĖ GAURYLIENĖ.