3 ir 5 vietos kultūrinio orientavimosi konkurse „Tvarus Kauno naujamiesčio paveldas“

Rugsėjo 16 d. istorikų klubą lankantys mokiniai dalyvavo Kauno miesto mokyklų 6-8 kl. mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Tvarus Kauno naujamiesčio paveldas“, skirtame Europos kultūros paveldo dienoms, kurį organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Tikslas – didinti mokinių motyvaciją domėtis savo miesto istorija, formuojant pažintines, iniciatyvumo ir kūrybingumo bei komunikacines kompetencijas. Iš 27 dalyvavusių komandų ŠARŪNĖ MATONYTĖ, GERDA NORVAIŠAITĖ (6a kl.), SMILTĖ BŪTAUTAITĖ, URTĖ ŽYPRYTĖ (6b kl.) konkurse užėmė 5 vietą, DOVYDAS SAMUILIS, BENAS MIKELĖNAS, VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ (7b kl.), MANTAS ČIBIRKA (8b kl.) – 3 vietą. Prizininkams įteikti diplomai, proginiai medaliai, asmeninės dovanėlės. Mokinius konkursui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.